09 Temmuz 2016'da eklenmiş, 292 kişi görüntülemiş
Kitap Ağacı / Altındağ-Ankara
Adres : Yeni Sanayi Demir Caddesi 81/C Altındağ / Ankara / Türkiye
Telefon : (312) 312 12 97
Faks : (312) 342 42 09
E-Posta : info@kitapagaci.com
Websitesi : https://www.kitapagaci.com
SEREM GRUP EĞİTİM YAYIN BİLİŞİM LTD. ŞTİ. olarak kitap ve yayın sektöründe uzun yıllardır yürütmüş olduğumuz çalışmanın sonucunda okuyucuya kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmak amacıyla 2010 yılında  kitapagaci.com  web sitemizi açtık. Uzun yıllar kitap sektöründe hizmet vermiş olmanın avantajıyla alandaki eksikliklerin bilincindeyiz. Halen ülkemizin birçok şehrinde ve özellikle ilçelerde zengin ürün çeşidine sahip kitabevi bulunmamaktadır. Bu şehirlerde yaşayan kitap okuyucuları piyasada mevcut bulunan kitaplardan haberdar olamamakta, haberdar olsalar bile bulundukları bölgede kitabı tedarik edememektedir. İşte bu noktada kitapagaci.com web sitesi olarak amacımız Türkiye’nin her yerine kitap ulaştırmak ve okuyucuyla kitabı buluşturmak üzere bir köprü vazifesi görmektir.
 
kitapagaci.com olarak alışverişlerinizde en uygun fiyat, en ucuz kitap gibi bir iddiada bulunmuyoruz. Bu durum yayınevlerine göre değişmekte ve birçok internet sitesinde farklı yayınevlerinde farklı indirim oranları uygulanmaktadır. Ancak biz kitapagaci.com olarak gerek ürün çeşitliliğimiz ve gerekse sunduğumuz kaliteli hizmetle sizlere güvenli ve huzurlu bir alışveriş vadediyoruz.
 
kitapagaci.com web sitemizde an itibariyle 204.795 kitap çeşidi bulunmakta ve sayı her geçen gün artmaktadır. Kitapların bir kısmı stoklarımızda mevcut olup bir kısmını da siparişler doğrultusunda yayınevleri ve anlaşmalı dağıtımcılarımızdan tedarik ederek sipariş sahibine ulaştırmaktayız.
 
kitapagaci.com web sitesi olarak kitaba değer veriyoruz ve siparişlerinizin sizlere kusursuz ulaşması için en uygun paketleme ve kargolama yöntemlerini tercih ediyor, siparişiniz size ulaşana kadar bütün aşamalarını takip ediyoruz.
 
Müşteri temsilcilerimiz mesai saatleri dahilinde sizden gelecek taleplere en uygun çözümleri üretmek için maksimum çaba sarf etmektedir. Mesai saatleri dışında da e-posta ya da iletişim formu yoluyla sizden gelen talepleri değerlendirmekte ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.
 
Bugünkü geldiğimiz noktada Türkiye’nin her noktasına ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ayrıca Türkiye’deki tüm üniversitelere de kitap ulaştırarak değerli akademisyenlerimizin ve öğrencilerimizin kitaba ulaşmadaki sıkıntısına çözüm olduk. Çalışmalarımızda her zaman şu ilkeyi benimsedik:
 
“Gücümüzü sizden alıyoruz, gücünüze güç katmak için çalışıyoruz…”
Aktif : 0 Ziyaretçi Bugün : 2 Ziyaretçi Dün : 29 Ziyaretçi Bu Ay : 644 Ziyaretçi Bu Yıl : 4095 Ziyaretçi