19 Temmuz 2016'da eklenmiş, 346 kişi görüntülemiş
Hemen Kitap / Kadıköy-İstanbul
Adres : Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. No: 62/A İstanbul / Kadıköy
Telefon : (216) 550 1082
Faks : (216) 550 1083
E-Posta : info@hemenkitap.com; siparis@hemenkitap.com; ik_hemen@hemenkitap.com
Websitesi : http://www.hemenkitap.com

Hemenkitap, SİS YAYIN GRUBU’NUN tüm dünyadan alışveriş imkanı sağlayan e-ticaret mağazasıdır.

1997 yılında Ankara´da kurulmuş olan SİS YAYINCILIK, Ankara´da geçen 4 yıllık yayın hayatının ardından 2001 yılında İstanbul´a taşınmıştır. İstanbul´a geçişle birlikte büyümeyi, yayın sektöründe büyürken kalıcı eserler ortaya çıkarmayı felsefe edinen SİS YAYINCILIK, 3 yıllık bir yapılanma ve dönüşümle birlikte 2004 yılında HEMEN KİTAP markasını yayın dünyasına kazandırmıştır ve yine 2004 yılı sonunda SİS YAYINCILIK ile HEMEN KİTAP, SİS YAYIN GRUBU bünyesine dahil olmuştur.

Büyük bir dönüşüm içinde bulunan dünyanın gereksinimlerine ve bu yüz yılın en büyük sektörü haline gelecek olan sanal mağazacılığa karşı alt yapısını tamamlayan SİS YAYIN GRUBU, 2004 yılında www.hemenkitap.com alan adını tescilletmiştir.  3 yıllık çalışmanın ardından, 2007 yılında tescilli markası olan internet satış mağazası www.hemenkitap.com ile tüm dünyadan alışveriş imkânı başlatmıştır. Başta Türkiye olmak üzere, dünya genelinde 180 ülkeye, yapılan alışverişi kargolama ve okuyucuya ulaştırma imkânı sağlayan www.hemenkitap.com, güçlü alt yapısı ile SİS YAYIN GRUBU´NUN en dinamik iştiraki konumundadır.

SİS YAYIN GRUBU bu gün itibari ile bünyesinde SİS YAYINCILIK, SİS PUBLISHING ve HEMEN KİTAP yayın markalarını, ayrıcawww.hemenkitap.com ve www.toptankitap.com internet satış mağazalarını bulundurmaktadır.

Aktif : 0 Ziyaretçi Bugün : 2 Ziyaretçi Dün : 29 Ziyaretçi Bu Ay : 644 Ziyaretçi Bu Yıl : 4095 Ziyaretçi