Hanımağa

11.07.2019

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

Balıkesir   Rumeli Un ve Süt Mamülleri Gıda Sanayi Tic. Ltd.Şti 1997 yılında sanayici Sabri Şentürk ve eşi Ayten Şentürk ortaklığında kurulmuştur.Şirket ortağı Sabri Şentürk Unlu Mamüller Meslek Yüksek okulundan mezun olmuş bilgi ve birikimlerini gıda sektöründe kurduğu şirket öncesinde 35 yıl boyunca bu sektöre aktarmıştır.

Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan gıda mühendisleri ve teknikerleri bilgi ve birikimlerini ürettiğimiz ürünlerin kalitesine yansıtarak HANIMAĞA markasını her geçen gün  güvenilir, aranan bir marka haline getirmektedirler.

Rumeli Gıda ; müşteri isteklerine ve yürürlükteki yasal gerekliliklerine uyan ürün sunma yeteneğini kanıtlamak , sistemi sürekli geliştirmek , uygunsuzluğun önlenmesini sağlamak, müşteri memnuniyetini elde etmek için ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemini ve HACCP (gıda güvenliği) sistemini kuran sektöründe öncü firmadır.

Ürünlerimiz un ve süt ürünleri olarak   2 ayrı grup olmak üzere 40 çeşide ulaşmış bulunmaktadır.

Fabrikamız 30 000 mtaçık alan üzerine 3000 mt2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Tamamen hijyenik koşullarda üretilen un,süt ve tatlı mamüllerini tüm Türkiye ‘ye örgütlü pazarlama ağıyla, bayiler aracılığıyla da yurtdışına ulaştırmaktadır.

İlgili Terimler :

SON EKLENENLER

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Aktif : 0 Ziyaretçi Bugün : 1 Ziyaretçi Dün : 29 Ziyaretçi Bu Ay : 643 Ziyaretçi Bu Yıl : 4094 Ziyaretçi