09 Temmuz 2016'da eklenmiş, 666 kişi görüntülemiş
BKM Kitap Kırtasiye Kafe / Bursa
Adres : Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:201, BURSA
Telefon : 444 8 256
Faks : -
E-Posta : info@bkmkitap.com
Websitesi : www.bkmkitap.com

BKM, kitabevi sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla yayıncı ile okuyucu arasında köprü olmayı sürdüren ve bundan mutluluk duyan bir kitabevi markasıdır. BKM halihazırda 3.250 metrekarelik mağazasıyla 156.000 den fazla çeşit, 1.000.000 dan fazla kitap stoğuyla Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olma ayrıcalığını sürdürmekte ve kitapseverlerin hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak kafeterya ve restoran alanlarıyla müşteri memnuniyetini temel alan hizmetlerini sürdürmektedir.

BKM,, ülkemizde çeyrek asır önce başlayan yolculuğu sonrası “web üzerinden en iyi kitap satışı deneyimi sunmak” adına internet üzerinden satışlara başlamış ve “Türkiye’nin lider kitabevi olma” vizyonunu gerçekleştirmeye dönük önemli bir adım daha atmıştır. İnternet mağazası ile amacımız “vakit nakittir” deyişinden hareketle müşterilerimizin fiziksel alışveriş için mağazamıza erişim konusundaki zaman kaybını önlemek, %100 güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve siz müşterilerimizi en uygun fiyatlarla buluşturmaktır. Sanal mağazamızda zengin koleksiyonumuzdan istediğiniz her kategoride kitabı bulabilir, ayrıca yeni çıkan tüm kitaplara en hızlı şekilde imkanına erişmiş olursunuz.

Okumanın mutluluk kaynağı olduğuna inanıyor ve çeyrek asırdır bu inancımızı sürdürerek müşterilerimize en uygun fiyatla en kaliteli yayınları sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz. Sorunlarınızla ilgili destek almak için sitemiz üzerinden 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DEĞERLERİMİZ

-Kitabı sevmek

-İnsanı sevmek

-Öğrenmeyi Öğrenmek

-Bilimsellik

-Dürüstlük

-Güven

-Ekip çalışması

Aktif : 0 Ziyaretçi Bugün : 2 Ziyaretçi Dün : 29 Ziyaretçi Bu Ay : 644 Ziyaretçi Bu Yıl : 4095 Ziyaretçi